Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Koop een AW2518H- of AW2518HF-monitor en krijg Frostpunk® GRATIS zolang de voorraad strekt. AW2518H |AW2518HF

Dell Networking transceiver, 100GbE QSFP28 LR4,LC, SMF

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel MXCPM
  • Dell onderdeel 407-BBSL
De Dell™ QSFP28 transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP28 (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplek LC-connector. De D ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 22.180,50
Klaar voor verzending 22-11-2018
Bestelcode 407-bbsl
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.