Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Ontvang tot 60% korting op geselecteerde accessoires en tot 32% op geselecteerde monitoren Monitordeals bekijken |Accessoiredeals bekijken

Dell SFP optische transceiver 1000BASE-SX, 850nm golflengte, tot 550m Reach

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 63GGJ
  • Dell onderdeel 407-BBOR
De Dell™ SFP networking transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable networking transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex L ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 303,70
Klaar voor verzending 9-7-2020
Bestelcode 407-bbor
Producten vergelijken (0)
Verbergen

Voeg de producten toe die u wilt vergelijken en bepaal snel welk product het best past bij uw behoeften.

Vergelijken
0