Ga naar hoofdinhoud

Dell SFP+ optische transceiver 16GBase-LRM- tot 10 m

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
€ 5.735,39
€ 4.739,99 Exclusief BTW Gratis verzending
Fabrikantonderdeel 4HH8R | Dell onderdeel 407-11219 | Bestelcode 407-11219 | Dell
Vergelijken

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell Networking 16GBase-LRM SFP+ transceiver biedt 16 GbE connectiviteit tot 10 m. Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Technische specificaties


Algemeen
Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Netwerk
Connectiviteit
Met bekabeling
Bekabelingstype
Glasvezelkanaal
Protocol voor gegevenskoppeling
16Gb glasvezelkanaal (LW)
Gegevensoverdrachtsnelheid
16 Gbps
Max. overdrachtsafstand
10 km

Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
1 x 16Gb Fibre Channel (lange golf)

Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
Brocade 6505, 6510, 6520, DCX 8510

Drivers, Handleidingen en Support


test

Dell Support

Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


Producten vergelijken ()

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
Omhoog