Ga naar hoofdinhoud

SFP+ SR Optic voor all SFP+ poort except high temp validation warning kaart klant te installeren

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Netw ...  Meer tonen
Oorspronkelijke prijs € 848,21
Prijs van Dell € 436,83
Bespaar € 411,38 (49%)
€ 361,02 Exclusief BTW Gratis verzending
Klik om te Chatten
Neem contact met ons op voor hulp bij uw aankoop.
Fabrikantonderdeel 4Y8DN | Dell onderdeel 407-BCBN | Bestelcode 407-bcbn | Dell
Vergelijken

De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Networking 10GBase SFP+ transceiver biedt 10 GbE connectiviteit.

Bovendien is dit product uitgerust met een unieke, verbeterde digitale diagnose- en bewakingsinterface die in realtime toegang geeft tot de functieparameters van het apparaat zoals temperatuur van de transceiver, biasstroom van de laser, verzonden optisch vermogen, ontvangen optisch vermogen en voedingsspanning van de transceiver.

Technische specificaties


Algemeen
Type apparaat
SFP+ transceivermodule
Model
Insteekmodule

Netwerk
Bekabelingstype
10GBase-SR
Protocol voor gegevenskoppeling
10 GigE
Gegevensoverdrachtsnelheid
10 Gbps
Optische golflengte
850 nm

Uitbreiding / Aansluiting
Interfaces
1 x Ethernet 10GBase-SR

Informatie over Compatibiliteit
Ontworpen voor
  • Dell PowerEdge C4140, FC630, M820
  • Dell EMC PowerEdge C6420, C6525, FC640, M640, R240, R340, R440, R540, R640, R6415, R6515, R6525, R730, R730xd, R740, R740xd, R740xd2, R7415, R7425, R7515, R7525, R840, R940, T140, T340, T440, T640, XR2
  • Dell EMC PowerVault ME4012, ME4024, ME4084

Compatibiliteit


Dit product is compatibel met de volgende systemen:

  • PowerEdge C4130
  • PowerEdge C4140
  • PowerEdge C6420
  • PowerEdge C6525
  • PowerEdge FC430
  • PowerEdge FC630
  • PowerEdge FC640
  • PowerEdge FC830
  • PowerEdge M640
  • PowerEdge M640 VRTX
  • PowerEdge MX750c
  • PowerEdge R230
  • PowerEdge R240
  • PowerEdge R250
  • PowerEdge R330
  • PowerEdge R340
  • PowerEdge R350
  • PowerEdge R430
  • PowerEdge R440
  • PowerEdge R450
  • PowerEdge R530
  • PowerEdge R540
  • PowerEdge R550
  • PowerEdge R630
  • PowerEdge R640
  • PowerEdge R6415
  • PowerEdge R650xs
  • PowerEdge R6515
  • PowerEdge R6525
  • PowerEdge R715
  • Poweredge R720xd
  • PowerEdge R730
  • PowerEdge R730XD
  • PowerEdge R740XD
  • PowerEdge R740xd2
  • PowerEdge R7415
  • PowerEdge R7425
  • PowerEdge R750xa
  • PowerEdge R750XS
  • PowerEdge R7515
  • PowerEdge R7525
  • PowerEdge R810
  • PowerEdge R815
  • PowerEdge R820
  • PowerEdge R840
  • PowerEdge R930
  • PowerEdge R940
  • PowerEdge R940xa
  • PowerEdge T130
  • PowerEdge T140
  • PowerEdge T150
  • PowerEdge T330
  • PowerEdge T340
  • PowerEdge T350
  • PowerEdge T430
  • PowerEdge T440
  • PowerEdge T550
  • PowerEdge T630
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge XR11
  • PowerEdge XR12
  • PowerEdge XR2
  • PowerVault ME4012
  • PowerVault ME4024
  • PowerVault ME4084
  • PowerVault ME5012
  • PowerVault ME5024
  • PowerVault ME5084
  • PowerVault NX440

Drivers, Handleidingen en Support


Drivers, Handleidingen en Support

Dell Support

Met de productsupport van Dell zit u goed, van drivers en handleidingen tot diagnostische tools en vervangende onderdelen.


Producten vergelijken ()

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
Omhoog