Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - verbindingskabel - 2 m - geel

Toevoegen aan Vergelijken
Legrand
  • Fabrikantonderdeel 85605
  • Dell onderdeel A7644991
Prijs van Dell € 13,99
Bestelcode a7644991
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.