Winkelwagen

Subtotaal:
NLD
NLD

    C2G - OM2 50/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-LC) - Oranje - 10m

    € 29,35
    Exclusief btw
    Klik om te Chatten
    Financiering voor slechts € 0,90/maand¹
    Onder voorbehoud van goedkeuring door Dell Financial Services²
    Klaar voor verzending 19-5-2021 Verzending en bezorging
    Toevoegen aan winkelwagen
    Fabrikantonderdeel 85340 | Dell onderdeel A7644678 | Bestelcode a7644678 | Legrand
    Vergelijken

    Kostenefficiënte oplossing voor hogere bandbreedte en transmissiesnelheden en ondersteunt langere afstanden met minder verlies dan 62.5/125 vezel. Speciaal ontworpen voor gebruik met moderne componenten met smalle openingen; deze kabel is volledig compatibel met multimode-toepassingen.

    Het 'Low Smoke Zero Halogen' (LSZH / LS0H) omhulsel is gemaakt van materialen die de rook- en halogeenuitstoot verlagen als de kabel wordt blootgesteld aan extreme temperaturen.

    Dit vermindert de hoeveelheid schadelijke, giftige en corrosieve gassen die bekabeling gemaakt van plastic materiaal anders in de lucht zou uitstoten bij verbranding. Door deze constructie zijn LSZH-kabels ideaal voor gebruik als de bescherming van mensen en apparatuur tegen schadelijke corrosieve gassen van groot belang is.

    Het gepatenteerde spuitgietproces biedt elke verbinding grotere duurzaamheid om weerstand te bieden tegen trekken, belasten en impact door kabelinstallatie.

    Elke kabel is 100% optisch geïnspecteerd en getest op tussenschakeldemping. In het trekbestendige omhulsel zit de populaire 50/125 multimodus vezel, die immuun is voor elektrische storingen.

    • Ondersteunt langere afstanden met minder verlies dan 62.5/125 vezel voor Fast Ethernet, vezelkanaal, A en gigabit ethernettoepassingen waar bescherming tegen giftige en corrosieve gassen belangrijk is

    Snelle specs


    Type
    Verbindingskabel
    Technologie
    Glasvezel
    Type glasvezel
    Multi-modus
    Lengte
    10 m
    Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
    Connector
    2 x LC multi-modus - male
    Aansluiting (tweede uiteinde)
    2 x LC multi-modus - male
    Kleur
    Oranje
    Garantie van de fabrikant
    Levenslange beperkte garantie

    Algemeen


    Netwerkkabeltype
    Verbindingskabel
    Technologie
    Glasvezel
    Type glasvezel
    Multi-modus
    Materiaal van omhulsel
    Weinig rook, geen halogenen (Low Smoke Zero Halogen = LSZH)
    Vezelhoev.
    2
    Diameter kern/plaatbedekking
    50 / 125 micron
    Lengte
    10 m
    Kleur
    Oranje

    Connectiviteit


    Connector
    2 x LC multi-modus - male
    Aansluiting (tweede uiteinde)
    2 x LC multi-modus - male

    Diversen


    Conformiteitsnormen
    RoHS

    Garantie van de fabrikant


    Service & Support
    Levenslange beperkte garantie

    Beoordelingen en recensies



    Producten vergelijken ()

    Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

    Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.
    Omhoog