Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Cisco SFP+ optische transceiver 10GBase-SR

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel K586N
  • Dell onderdeel 407-BBBG
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 3.098,99
Bestelcode 407-bbbg
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4325