Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Mellanox Transceiver QSFP 40Gb Short-Range for use in Mellanox CX3 40Gb NW Adapter Only

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 7D95D
  • Dell onderdeel 407-BBOI
De QSFP -transceiver van Mellanox biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met QSFP-formaat (Quad Form Factor Pluggable) ondersteunt MPO-12 modus en biedt een bidirectionele ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 1.132,99
Bestelcode 407-bboi
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4325