Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver, 40GbE QSFP+ SR4 Open netwerk, 850nmWavelength, MTP,MMF,klantenkit

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel NH6D7
  • Dell onderdeel 407-BBYS
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 2.012,99
Bestelcode 407-bbys
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4325