Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell netwerk, transceiver, SFP+, 10GbE, ZR, 1550nm, Fiber met enkele modus, LC

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 8C066
  • Dell onderdeel 407-BBRK
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP+ (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een SFP+-connector. De Dell Netw ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 9.625,99
Bestelcode 407-bbrk
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.