Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell EMC Networking kabel, OM4 LC/LC vezelkabel, (glasvezel vereist), 5meter

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel G88RG
  • Dell onderdeel 470-ACLY
De Dell Networking glasvezelkabel wordt gebruikt voor de koppeling van uw glasvezel-netwerkapparatuur voor snelle connectiviteit op lange afstand. Deze 5meter kabel heeft een LC connector aan het ene uiteinde en een LC connector aan het andere.

Prijs van Dell € 44,99
Klaar voor verzending 6-7-2020
Bestelcode 470-acly
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0