Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking-transceiver, SFP+10GbE, ER

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel 194JN
  • Dell onderdeel 407-BBOV
De Dell™ SFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een SFP (Small Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een duplex LC-connector. De Dell ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 6.126,99
Bestelcode 407-bbov
Vergelijk Produkten (0)
Verbergen

Voeg de produkten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact opnemen
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.
020 674 4325