Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell QSFP+ optische transceiver 40GbE-ESR - tot 300m OM3 / tot 400m OM4

Toevoegen aan Vergelijken
Dell
  • Fabrikantonderdeel RT3WM
  • Dell onderdeel 407-BBPH
De Dell™ QSFP+ transceiver biedt de nodige glasvezelconnectiviteit zodat u het bereik van uw netwerk kunt uitbreiden. Deze hot-pluggable transceiver met een QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable)-footprint is voorzien van een MPO-12-connector. De Dell N ...  Meer tonen
Prijs van Dell € 2.496,99
Bestelcode 407-bbph
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0
Contact
Hulp nodig? Wij staan voor u klaar.