Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Kabels

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
 

C2G - USB 2.0 A (Mannelijk) naar USB 2.0 A (Vrouwelijk) Verlengkabe - Wit - 1m C2G - USB 2.0 A (Mannelijk) naar USB 2.0 A (Vrouwelijk) Verlengkabe - Wit - 1m

D-Link Wireless N DWA-131 - Netwerkadapter - USB 2.0 - 802.11b/g/n

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (ST-ST) - Oranje - 2m

C2G 3m USB 2.0 USB Type C to USB Mini B Cable M/M - USB C Cable Black - USB-kabel type C - 3 m

€ 4,02  € 4,02 1

€ 17,02

€ 12,65

€ 17,49

Als u iets meer afstand moet overbruggen, verlengt deze kabel het bereik van uw USB A/B-kabel. De dubbel afgeschermde kabel vermindert EMI/RFI storing en de constructie met getwiste draden helpt overspraak te verlagen voor een snelle en foutloze data-over ...  Meer tonen
  • Fabrikantonderdeel 81570
  • Dell onderdeel A7130776

i

C2G
D-Link Systems
C2G
C2G
Prijs van Dell € 17,02
Prijs van Dell € 12,65
Prijs van Dell € 17,49
Klik om te Chatten   ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label)  ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
 ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label)  ResponsiveLinksKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_link)
Klik om te Chatten

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) 

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_secondary_label) 

Financiering voor slechts /maand¹

Onder voorbehoud van goedkeuring door Dell Financial Services²

Financiering

ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_primary_label) ResponsiveLabelsKey_Not_Found(shop_installment_stack_month_label)
Voorkeursaccount bij Dell aanvragen

ResponsiveMessagingKey_Not_Found(shop_fast_delivery_description)
Smart Selection
 
Klaar voor verzending 7-9-2020
Klaar voor verzending 7-9-2020
Klaar voor verzending 10-8-2020
Klaar voor verzending 17-8-2020
Klaar voor verzending 17-8-2020
Bestelcode a7130776

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Klaar voor verzending 7-9-2020

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Klaar voor verzending 7-9-2020

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie

Add-on-artikelen

Binnenkort verkrijgbaar

Klaar voor verzending 7-9-2020

Niet meer beschikbaar

Alleen in de winkel te koop

Retailer zoeken

Alleen in de winkel te koop

Beperkte voorraad!

Tijdelijk niet op voorraad

Houd mij op de hoogte

Klaar voor verzending 7-9-2020

Vooruitbestelling

Vandaag vooruitbestellen

Beschikbaar

Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G 2m USB 3.1 Gen 1 USB Type C to USB Micro B Cable - USB C Cable Black - USB-kabel type C - 2 m

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 7m

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 1.5m

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 1m

€ 15,00

€ 3,90

€ 1,31

€ 1,20

C2G
C2G
C2G
C2G
Prijs van Dell € 15,00
Prijs van Dell € 3,90
Prijs van Dell € 1,31
Prijs van Dell € 1,20
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 0.5m

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 1.5m

C2G - Cat5e Ethernet (RJ-45) STP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 50m

C2G LC-LC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - netwerkkabel - 10 m - aqua

€ 1,11

€ 1,31

€ 35,10

€ 28,65

C2G
C2G
C2G
Legrand
Prijs van Dell € 1,11
Prijs van Dell € 1,31
Prijs van Dell € 35,10
Prijs van Dell € 28,65
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 17-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Geel - 10m

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (LC-SC) - Oranje - 7m

C2G - Micro USB (Mannelijk) naar USB 2.0 A (Mannelijk) Kabel - Zwart - 2m

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Zwart - 1.5m

€ 9,53

€ 18,78

€ 9,42

€ 2,06

C2G
C2G
C2G
C2G
Prijs van Dell € 9,53
Prijs van Dell € 18,78
Prijs van Dell € 9,42
Prijs van Dell € 2,06
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 17-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Rood - 0.5m

C2G - OM1 62.5/125 MultiMode (LSZH) Glasvezel Patchkabel (ST-ST) - Oranje - 3m

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Blauw - 0.5m

C2G - Cat6a Ethernet (RJ-45) STP zonder uitsteeksels Kabel - Blauw - 2m

€ 1,17

€ 11,20

€ 1,11

€ 6,49

C2G
C2G
C2G
Legrand
Prijs van Dell € 1,17
Prijs van Dell € 11,20
Prijs van Dell € 1,11
Prijs van Dell € 6,49
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 17-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken
Toevoegen aan Vergelijken

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 1m

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 10m

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Grijs - 20m

C2G - Cat6 Ethernet (RJ-45) UTP zonder uitsteeksels Kabel - Blauw - 5m

€ 1,97

€ 9,53

€ 14,99

€ 3,79

C2G
C2G
C2G
C2G
Prijs van Dell € 1,97
Prijs van Dell € 9,53
Prijs van Dell € 14,99
Prijs van Dell € 3,79
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 13-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Klaar voor verzending 14-8-2020
Meer informatie Meer informatie Meer informatie Meer informatie
Vergelijk Producten (0)
Verbergen

Voeg de Producten toe die je wilt vergelijken en bepaal snel welke de beste keus is voor jou.

Vergelijk
0