Hopp til hovedinnhold
      • Legg inn bestillinger raskt og enkelt
      • Vis bestillinger og spor forsendelsesstatus
      • Opprett og få tilgang til en liste over produktene dine

      Dell Brocade 8GBase SWL SFP+ sender/mottaker 1-Pakke

      Dell™ Brocade sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 8G SWL SFP+ Broca ...  Vis mer
      kr 3 971,24
      kr 3 176,99 ekskludert mva.
      Produsentdel 3D1YG | Dell-del 407-BBTZ | Bestillingskode 407-bbtz | Dell
      Sammenlign

      Dell™ Brocade sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 8G SWL SFP+ Brocade sender/mottaker for nettverk gir 8G tilkobling opptil 850 nanometer. I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

      Tekniske spesifikasjoner og tilpasning


      Generelt
      Enhetstype
      SFP+ transceivermodul
      Produktformfaktor
      Plugginnmodul

      Nettverkstilknytning
      Overføringsteknologi
      Kablet
      Kabelføringstype
      Fiberkanal
      Datakjedeprotokoll
      8 Gb-fiberkanal (SW)
      Dataoverføringshastighet
      8 Gbps
      Optisk bølgelengde
      850 nm

      Ekspansjon / Tilkoplinger
      Grensesnitt
      1 x 8Gb Fibre Channel (SW)

      Informasjon om kompatibilitet
      Designet for
      • Brocade M6505
      • Dell M8428-k Converged Networking Switch

      Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte


      test

      Dells kundestøtte

      Dells produktstøtte gir deg tilgang til alt du trenger – fra drivere og håndbøker til diagnoseverktøy og erstatningsdeler.


      Sammenlign produkter ()

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
      Topp