Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Alienware AW5520QF-skjermen: Få 32% rabatt – Eksklusivt for Dell.com Tiden er inne for å temme monsteret

Dell Nettverk sender/mottaker, 40GbE, Bidi QSFP, LC dobbel MMF, 100m OM3 or 150m OM4

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel XT61J
  • Dell-del 407-BBXT
Dell™ QSFP sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har QSFP-fotavtrykk (Quad Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 40GbE Bidi QSFP send ...  Vis mer
Tilbudspris kr 10 579,99
Forsendelsesdato 06.07.2020
Bestillingskode 407-bbxt
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.