Hopp til hovedinnhold
  • Legg inn bestillinger raskt og enkelt
  • Vis bestillinger og spor forsendelsesstatus
  • Opprett og få tilgang til en liste over produktene dine

Dell Nettverk sender/mottaker QSFP28 4x32Gbps Fibre Channel, SW4, 850nm, MPO MMF

Dell™ QSFP28 sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har QSFP28 -fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en MPO-12-kontakt. Dells 4x32 Fibre Channe ...  Vis mer
Markedspris kr 26 998,74
Tilbudspris kr 13 769,36
Spar kr 13 229,38 (49 %)
Inkl. Mva og miljøgebyr Kostnadsfritt Leveranse
Legg i handlevogn
Produsentdel N8GK9 | Dell-del 407-BBZG | Bestillingskode 407-bbzg | Dell
Sammenlign

Dell™ QSFP28 sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har QSFP28 -fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en MPO-12-kontakt. Dells 4x32 Fibre Channel SW4 QSFP28 QSFP28 sender/mottaker for nettverk gir 4x32GbE tilkobling opptil 100 m .

I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

Kompatibilitet


Dette produktet er kompatibelt med følgende systemer:

  • Dell Networking S4112-ON
  • Dell Networking S4148U

Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte


Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte

Dells kundestøtte

Dells produktstøtte gir deg tilgang til alt du trenger – fra drivere og håndbøker til diagnoseverktøy og erstatningsdeler.


Sammenlign produkter ()

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
Topp