Handlevogn

Delsum:
NOR
NOR

    Dell Nettverk, sender/mottaker, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF dobbel, LC

    Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP+-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en SFP+-kontakt. Dells 10GbE SR SFP+ sender/mot ...  Vis mer
    Markedspris kr 1 642,49
    Tilbudspris kr 1 188,89
    Spar kr 453,60 (28 %)
    Inkl. Mva og miljøgebyr, fri frakt
    Forsendelsesdato 11.05.2021 Forsendelse og levering
    Legg i handlevogn
    Produsentdel 49TNY | Dell-del 407-BBZM | Bestillingskode 407-bbzm | Dell
    Sammenlign

    Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP+-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en SFP+-kontakt. Dells 10GbE SR SFP+ sender/mottaker for nettverk gir 10GbE tilkobling.

    I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

    Hurtigsammendag


    Enhetstype
    SFP+ transceivermodul - LC multimodus
    Produktformfaktor
    Plugginnmodul
    Kabelføringstype
    10GBase-SR
    Dataoverføringshastighet
    10 Gbps
    DWDM-kanal
    85
    Datakjedeprotokoll
    10 GigE
    Designet for
    PowerEdge T430; PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Generelt


    Enhetstype
    SFP+ transceivermodul
    Produktformfaktor
    Plugginnmodul

    Nettverkstilknytning


    Overføringsteknologi
    Kablet
    Kabelføringstype
    10GBase-SR
    Datakjedeprotokoll
    10 GigE
    Dataoverføringshastighet
    10 Gbps
    DWDM-kanal
    85

    Ekspansjon / Tilkoplinger


    Grensesnitt
    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2

    Informasjon om kompatibilitet


    Designet for
    • Dell PowerEdge T430
    • Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Kompatibilitet


    Dette produktet er kompatibelt med følgende systemer:

    • PowerEdge R815
    • PowerEdge T620
    • PowerEdge R630
    • PowerEdge C4130
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge R230XL
    • PowerEdge C6320
    • Dell Networking S6100
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge M640
    • PowerEdge XR2
    • PowerEdge R520
    • PowerEdge R810
    • PowerEdge R820
    • PowerEdge VRTX
    • PowerEdge R330XL
    • PowerEdge R330
    • PowerEdge T330
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge R7425
    • PowerEdge R940xa
    • PowerEdge R240
    • PowerEdge R340
    • PowerEdge T340
    • PowerEdge T140
    • PowerEdge R620
    • PowerEdge R715
    • PowerEdge R720
    • PowerEdge R730
    • PowerEdge T430
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge R730xd XL
    • PowerEdge T130
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge R740xd2
    • Dell Networking N3024EF-ON
    • PowerEdge R420
    • PowerEdge R320
    • PowerEdge T420
    • PowerEdge R730XD
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge R530
    • Dell Networking S6000
    • Dell Networking Z9500
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge C6320P
    • PowerEdge M640 VRTX
    • PowerEdge R6415
    • PowerEdge R7415
    • Dell Networking N3024ET-ON
    • PowerVault NX440
    • Poweredge R720xd
    • PowerEdge M630
    • PowerEdge R630XL
    • PowerEdge R730XL
    • PowerEdge R230
    • Dell Networking Z9100
    • PowerEdge M630P
    • PowerEdge R640
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge T440
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge R840
    • Dell Networking N3048ET-ON

    Vurderinger og omtaler


    Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte


    Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte

    Dells kundestøtte

    Dells produktstøtte gir deg tilgang til alt du trenger – fra drivere og håndbøker til diagnoseverktøy og erstatningsdeler.


    Sammenlign produkter ()

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
    Topp