Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell nettverks, sender/mottaker, SFP+, 10GBe, LR, 1310nm Wavelength, 10 kilometer Reach - Kit

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel 7002X
  • Dell-del 407-BBOP
Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 10GBeLR SFP+ sender/ ...  Vis mer

Markedspris kr 18 854,99

Tilbudspris kr 18 629,99
Forsendelsesdato 13.08.2018
Bestillingskode 407-bbop
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.
67 11 68 82