Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking SFP+ optisk sender/mottaker 10GBase, 850nm bølgelengde - opptil 300 m

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel RK0CX
  • Dell-del 407-10942
Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 10GBase SFP+ sender/ ...  Vis mer

Markedspris kr 7 521,24

Tilbudspris kr 7 296,24
Forsendelsesdato 23.07.2018
Bestillingskode 407-10942
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.
67 11 68 82