Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Kjøp AW2518H- eller AW2518HF-skjerm og få Frostpunk® GRATIS så langt lageret rekker. AW2518H |AW2518HF

Dell Nettverk sender/mottaker, 100GbE QSFP28 LR4,LC, SMF

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel MXCPM
  • Dell-del 407-BBSL
Dell™ QSFP28 sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har QSFP28-fotavtrykk (Quad Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 100GBase-SMF QSF ...  Vis mer

Markedspris kr 219 686,24

Tilbudspris kr 219 461,24
Forsendelsesdato 17.12.2018
Bestillingskode 407-bbsl
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.