Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Nettverk sender/mottaker, SFP 1000BASE-LX, 1310nm bølgelengde, 10km Reach-Sett

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel VYW04
  • Dell-del 407-BBOO
Dell™ SFP sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 1000Base-LX SFP sende ...  Vis mer

Markedspris kr 6 011,24

Tilbudspris kr 5 786,24
Forsendelsesdato 15.10.2018
Bestillingskode 407-bboo
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.