Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Alienware AW5520QF-skjermen: Få 32% rabatt – Eksklusivt for Dell.com Tiden er inne for å temme monsteret

Dell SFP optisk sender/mottaker 1000BASE-SX, 850nm bølgelengde, opptil 550m Reach

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel 63GGJ
  • Dell-del 407-BBOR
Dell™ SFP nettverkssender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 1000BASE-SX ...  Vis mer
Tilbudspris kr 3 133,74
Forsendelsesdato 03.07.2020
Bestillingskode 407-bbor
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.