Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell SFP+, optisk sender/mottaker Short Range, LC Connector, 10Gb compatible with QLogic 578xx Series, Cuskit

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel GPPX4
  • Dell-del 407-BBRM
Dell™ SFP+ sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt.

I tillegg har den har en
...  Vis mer

Markedspris kr 1 401,24

Tilbudspris kr 1 176,24
Forsendelsesdato 23.10.2018
Bestillingskode 407-bbrm
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.