Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell SFP+ optisk sender/mottaker 10GBaseFX, MMF- opptil 200 kilometer

Legg til for å sammenligne
Dell
  • Produsentdel 7YKG1
  • Dell-del 407-BBOT
Dell™ SFP sender/mottaker tilbyr fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren som kan kobles til under drift og har SFP-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable), har en dobbel LC-kontakt. Dells 100Base-FX SFP sender ...  Vis mer

Markedspris kr 1 674,99

Tilbudspris kr 1 449,99
Forsendelsesdato 16.11.2018
Bestillingskode 407-bbot
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.