Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Supersalg - Spar opptil 60% på utvalgt tilbehør, og opp til 32% på utvalgte skjermer Se tilbudene på skjermer |Se tilbudene på tilbehør

C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - koblingskabel - 2 m - gul

Legg til for å sammenligne
Legrand
  • Produsentdel 85605
  • Dell-del A7644991
Tilbudspris kr 136,99
Forsendelsesdato 20.07.2020
Bestillingskode a7644991
Sammenlign produkter (0)
Skjul

Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

Sammenlign
0
Kontakt
Trenger du hjelp? Vi er her for deg.