Handlevogn

Delsum:
NOR
NOR

    C2G LC-LC 9/125 OS1 Duplex Singlemode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - koblingskabel - 5 m - gul

    kr 220,65
    Ekskl. Mva, fri frakt
    Forsendelsesdato 23.06.2021
    Produsentdel 85607 | Dell-del A7645009 | Bestillingskode a7645009 | Legrand
    Sammenlign

    LSZH/LS0H)-mantelen (Low Smoke Zero Halogen) er sammensatt av materialer som reduserer røyk- og halogenutslipp når kabelen utsettes for ekstreme temperaturer.

    Dette reduserer mengden skadelige og korrosive gasser som kabling som er laget med plastmaterialer ellers ville slippe ut til luften under forbrenning. Denne konstruksjonen gjør LSZH-kabler ideelle til å bruke der det er absolutt kritisk med beskyttelse av personer og utstyr mot skadelige korrosive gasser.

    Den patenterte injeksjonsstøpeprosessen gir hver tilkobling større varighet når det gjelder å motstå strekk, belastninger og støt fra kablingsinstallasjoner.

    Hver kabel er inspisert 100 % visuelt og testet for innføringstap før du mottar den. En strekkfast manteldesign omgir den populære 9/125 enkeltmodusfiberen, immun mot elektrisk interferens.

    • 9/125 mikron kabel for gigabit Ethernet-applikasjoner der beskyttelse mot giftige og korrosive gasser er kritisk

    Hurtigsammendag


    Type
    Koblingskabel - OS1
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Enkeltmodus
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    5 m
    Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
    Kontakt
    2 x LC-enkeltmodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC-enkeltmodus - hann
    Farge
    Gul
    Fabrikantgaranti
    Begrenset livstidsgaranti

    Generelt


    Nettverkskabeltype
    Koblingskabel - OS1
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Enkeltmodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Antall fibre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    9 / 125 micron
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    5 m
    Farge
    Gul

    Tilkoblingsmuligheter


    Kontakt
    2 x LC-enkeltmodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC-enkeltmodus - hann

    Diverse


    Tilpassede standarder
    TIA/EIA-455-171A

    Fabrikantgaranti


    Service og støtte
    Begrenset livstidsgaranti

    Miljøparametere


    Min. driftstemperatur
    -20 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Vurderinger og omtaler



    Sammenlign produkter ()

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
    Topp