Handlevogn

Delsum:
NOR
NOR

    C2G LC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - nettverkskabel - 15 m - akvamarin

    kr 311,60
    Ekskl. Mva, fri frakt
    Forsendelsesdato 24.06.2021
    Produsentdel 85537 | Dell-del A7644860 | Bestillingskode a7644860 | Legrand
    Sammenlign

    Denne OM3 Duplex multimodus fiberoptiske kabelen er ideell for tilkobling av 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ og QSFP+ sendere/mottakere for 10 gigabit nettverkstilkoblinger. Denne kabelen har en LSZH-mantel som beskytter mot giftige og korrosive gasser på dårlig ventilerte steder og områder der dette er helt kritisk. Denne kabelen gir også bakoverkompatibilitet med eksisterende 50/125-utstyr og ytelseshodeplass som kreves for å støtte LED og VCSEL laserlyskilder, samt 10 gigabit Ethernet applikasjoner.

    LSZH/LS0H)-mantelen (Low Smoke Zero Halogen) er sammensatt av materialer som reduserer røyk- og halogenutslipp når kabelen utsettes for ekstreme temperaturer.

    • Fiberoptisk kabel med LSZH-styrke som er designet for 10GBase-SR- og 10GBase-LRM-porter og -tstyr

    Hurtigsammendag


    Type
    Nettverkskabel - OM3
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    15 m
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Kontakt
    2 x SC flermodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC multimodus - hann
    Farge
    Akvamarin
    Fabrikantgaranti
    Begrenset livstidsgaranti

    Generelt


    Nettverkskabeltype
    Nettverkskabel - OM3
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Antall fibre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    15 m
    Farge
    Akvamarin

    Tilkoblingsmuligheter


    Kontakt
    2 x SC flermodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC multimodus - hann

    Diverse


    Tilpassede standarder
    TIA/EIA-455-171A

    Fabrikantgaranti


    Service og støtte
    Begrenset livstidsgaranti

    Miljøparametere


    Min. driftstemperatur
    -20 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Vurderinger og omtaler



    Sammenlign produkter ()

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
    Topp