Handlevogn

Delsum:
NOR
NOR

    C2G LC-SC 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - nettverkskabel - 30 m - oransje

    kr 361,40
    Ekskl. Mva, fri frakt
    Forsendelsesdato 03.06.2021
    Produsentdel 85491 | Dell-del A7644586 | Bestillingskode a7644586 | C2G
    Sammenlign

    Kostnadseffektiv løsning som gir høyere båndbredde og overføringshastigheter og som støtter lengre avstander med mindre tap enn 62,5/125 fiber. Denne kabelen er spesialdesignet til bruk med dagens smalere aperturekomponenter og fullstendig kompatibel med multimodusapplikasjoner.

    LSZH/LS0H)-mantelen (Low Smoke Zero Halogen) er sammensatt av materialer som reduserer røyk- og halogenutslipp når kabelen utsettes for ekstreme temperaturer.

    Dette reduserer mengden skadelige og korrosive gasser som kabling som er laget med plastmaterialer ellers ville slippe ut til luften under forbrenning. Denne konstruksjonen gjør LSZH-kabler ideelle til å bruke der det er absolutt kritisk med beskyttelse av personer og utstyr mot skadelige korrosive gasser.

    Den patenterte injeksjonsstøpeprosessen gir hver tilkobling større varighet når det gjelder å motstå strekk, belastninger og støt fra kablingsinstallasjoner.

    Hver kabel er inspisert 100 % visuelt og testet for innføringstap før du mottar den. En strekkfast manteldesign omgir den populære 50/125 multimodusfiberen, immun mot elektrisk interferens.

    • Støtter lengre avstander med lavere tap enn 62,5/125 fiber for hurtig Ethernet-, fiberkanal-, ATM- og gigabit Ethernet-applikasjoner der beskyttelse mot giftige og korrosive gasser er kritisk

    Hurtigsammendag


    Type
    Nettverkskabel - OM2
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    30 m
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Kontakt
    2 x SC flermodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC multimodus - hann
    Farge
    Oransje
    Fabrikantgaranti
    Begrenset livstidsgaranti

    Generelt


    Nettverkskabeltype
    Nettverkskabel - OM2
    Teknologi
    Dupleks fiberoptisk
    Fiberoptikktype
    Multimodus
    Kappemateriale
    Low Smoke Zero Halogen (LSZH)
    Antall fibre
    2
    Kjerne/mantel-diameter
    50 / 125 mikroner
    Egenskaper
    Halogenfri
    Lengde
    30 m
    Farge
    Oransje

    Tilkoblingsmuligheter


    Kontakt
    2 x SC flermodus - hann
    Kontakt (annen ende)
    2 x LC multimodus - hann

    Diverse


    Tilpassede standarder
    TIA/EIA-455-171A

    Fabrikantgaranti


    Service og støtte
    Begrenset livstidsgaranti

    Miljøparametere


    Min. driftstemperatur
    -20 °C
    Maks. Driftstemperatur
    70 °C

    Vurderinger og omtaler



    Sammenlign produkter ()

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

    Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
    Topp