Hopp til hovedinnhold
      • Legg inn bestillinger raskt og enkelt
      • Vis bestillinger og spor forsendelsesstatus
      • Opprett og få tilgang til en liste over produktene dine

      Dell Networking, sender/mottaker, 25 GbE SFP28 SR, MMF, dupleks LC

      Dells™ SFP28 sender/mottaker gir fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren, som kan kobles til under drift, med SFP28-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable) har en dupleks LC-kontakt. Dell-nettverket 25 GbE-SR ...  Vis mer
      Markedspris kr 6 564,99
      Tilbudspris kr 3 348,14
      Spar kr 3 216,85 (49 %)
      Ekskl. Mva Kostnadsfritt Leveranse
      Produsentdel 0CTW7 | Dell-del 407-BBXU | Bestillingskode 407-bbxu | Dell
      Sammenlign

      Dells™ SFP28 sender/mottaker gir fibertilkobling for å utvide nettverkets rekkevidde. Denne senderen/mottakeren, som kan kobles til under drift, med SFP28-fotavtrykk (Small Form Factor Pluggable) har en dupleks LC-kontakt. Dell-nettverket 25 GbE-SR SFP28-sender/mottaker gir 25 GbE-tilkobling på opptil 100 m. Den støtter både FEC og NO FEC-operasjoner.

      I tillegg har den har en et unikt digitalt overvåkingsgrensesnitt for diagnose, som gjør at du får sanntidstilgang til driftsparametere for enheten, for eksempel temperatur for sender/mottaker, laserbiasspenning, overført optisk strøm, mottatt optisk strøm og spenningsforsyning.

      Hurtigsammendag


      Enhetstype
      optisk sender/mottaker
      Optisk bølgelengde
      Opptil 850 nanometer

      Kompatibilitet


      Dette produktet er kompatibelt med følgende systemer:

      • Dell EMC Networking N2200-ON
      • Dell EMC Networking N3200-ON
      • Dell Networking S4128
      • Dell Networking S4148
      • Dell Networking S4148U
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100
      • PowerEdge C4130
      • PowerEdge C4140
      • PowerEdge C6420
      • PowerEdge FC430
      • PowerEdge FC630
      • PowerEdge FC640
      • PowerEdge FC830
      • PowerEdge M640
      • PowerEdge M640 VRTX
      • PowerEdge R330
      • PowerEdge R430
      • PowerEdge R440
      • PowerEdge R530
      • PowerEdge R540
      • PowerEdge R630
      • PowerEdge R640
      • PowerEdge R6415
      • PowerEdge R730
      • PowerEdge R730XD
      • PowerEdge R740
      • PowerEdge R740XD
      • PowerEdge R740xd2
      • PowerEdge R7415
      • PowerEdge R7425
      • PowerEdge R840
      • PowerEdge R930
      • PowerEdge R940
      • PowerEdge R940xa
      • PowerEdge T330
      • PowerEdge T440
      • PowerEdge T630
      • PowerEdge T640

      Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte


      Drivere, brukerhåndbøker og kundestøtte

      Dells kundestøtte

      Dells produktstøtte gir deg tilgang til alt du trenger – fra drivere og håndbøker til diagnoseverktøy og erstatningsdeler.


      Sammenlign produkter ()

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.

      Legg til produktene du vil sammenligne, og avgjør raskt hvilket som er best egnet for deg.
      Topp