Koszyk

Suma częściowa:
POL
POL

    C2G - Kabel Światłowodowy Duplex OM1 62.5/125µ (LSZH) MultiMode (LC-ST) - Pomarańczowy - 2m

    122,66 zł
    Wysyłka w ciągu 5–7 dni
    Część producenta 85272 | Część firmy Dell A7017008 | Kod zamówienia a7017008 | Legrand
    Porównaj

    Osłonka niskodymna, bezhalogenowa (LSZH / LS0H) składa się z materiałów, które obniżają emisję dymu i halogenu w przypadku wystawienia przewodu na działanie ekstremalnych temperatur.

    Umożliwia to ograniczenie ilości szkodliwych, toksycznych i korozyjnych gazów, które w przeciwnym wypadku byłyby emitowane do powietrza podczas spalania przez okablowanie wykonane z materiałów z tworzywa sztucznego. Budowa taka sprawia, że przewody LSZH są doskonałe do użytku w miejscach, gdzie ochrona ludzi i sprzętu przed szkodliwymi, korozyjnymi gazami jest bezwzględnie krytyczna.

    Opatentowany proces formowania wtryskowego gwarantuje większą odporność każdego złącza na szarpanie, naprężanie i uderzenia podczas montażu okablowania.

    Przed wysłaniem do klienta każdy przewód poddawany jest pełnej ocenie wizualnej i sprawdzeniu pod kątem prawidłowości wpinania.

    • Przewód 62,5/125 mikronów do zastosowań Fast Ethernet, Fibre Channel, A i Gigabit Ethernet, w przypadku których krytyczne znaczenie ma ochrona przed toksycznymi i korozyjnymi gazami

    Podstawowe specyfikacje


    Typ
    Kabel krosowy
    Technologia
    Światłowód
    Typ włókna optycznego
    Wielomodowy
    Długość
    2 m
    Średnica rdzenia / powłoki
    62.5 / 125 micron
    Złącze
    2 x LC wielomodowy - męski
    Złącze (Drugi Koniec)
    2 x ST wielomodowy - męski
    Kolor
    Pomarańczowy
    Gwarancja producenta
    Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta)

    Ogólne


    Rodzaj kabla sieciowego
    Kabel krosowy
    Technologia
    Światłowód
    Typ włókna optycznego
    Wielomodowy
    Materiał powłoki
    Kabel typu LSZH odporny na temperaturę
    Ilość włókien
    2
    Średnica rdzenia / powłoki
    62.5 / 125 micron
    Długość
    2 m
    Kolor
    Pomarańczowy

    Przyłączenia


    Złącze
    2 x LC wielomodowy - męski
    Złącze (Drugi Koniec)
    2 x ST wielomodowy - męski

    Różne


    Zgodność z normami
    RoHS

    Gwarancja producenta


    Obsługa i wsparcie
    Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta)

    Oceny i recenzje


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

    Pomoc techniczna firmy Dell

    Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.

    Porównaj produkty ()

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.