Koszyk

Suma częściowa:
POL
POL

    C2G SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fiber Optic Cable (LSZH) - kabel sieciowy - 2 m - kolor wody

    202,14 zł
    Wysyłka w ciągu 3–5 tygodni
    Część producenta 85514 | Część firmy Dell A7644731 | Kod zamówienia a7644731 | Legrand
    Porównaj

    Ten przewód światłowodowy OM3 Duplex obsługujący wiele trybów jest doskonały do łączenia nadajników-odbiorników 10GBase-SR, 10GBase-LRM, SFP+ i QSFP+ do 10 gigabitowych połączeń sieciowych. Przewód ten posiada osłonkę LSZH, która zapewnia ochronę przed toksycznymi i korozyjnymi gazami w słabo wentylowanych przestrzeniach oraz innych obszarach, gdzie ma to krytyczne znaczenie. Przewód ten zapewnia również zgodność wsteczną z istniejącym sprzętem 50/125 oraz nadwyżki wydajności niezbędne do obsługi źródeł promieni laserowych LED i VCSEL, jak również sieci 10 Gigabit Ethernet.

    Osłonka niskodymna, bezhalogenowa (LSZH / LS0H) składa się z materiałów, które obniżają emisję dymu i halogenu w przypadku wystawienia przewodu na działanie ekstremalnych temperatur.

    • Przewód światłowodowy o klasie LSZH przeznaczony do portów i sprzętu 10GBase-SR oraz 10GBase-LRM

    Podstawowe specyfikacje


    Typ
    Kabel sieciowy - OM3
    Technologia
    Dupleks światłowód
    Typ włókna optycznego
    Wielomodowy
    Cechy
    Bezhalogenowe
    Długość
    2 m
    Średnica rdzenia / powłoki
    50 / 125 mikronów
    Złącze
    2 x SC wielomodowy - męski
    Złącze (Drugi Koniec)
    2 x SC wielomodowy - męski
    Kolor
    Kolor wody
    Gwarancja producenta
    Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta)

    Ogólne


    Rodzaj kabla sieciowego
    Kabel sieciowy - OM3
    Technologia
    Dupleks światłowód
    Typ włókna optycznego
    Wielomodowy
    Materiał powłoki
    Kabel typu LSZH odporny na temperaturę
    Ilość włókien
    2
    Średnica rdzenia / powłoki
    50 / 125 mikronów
    Cechy
    Bezhalogenowe
    Długość
    2 m
    Kolor
    Kolor wody

    Przyłączenia


    Złącze
    2 x SC wielomodowy - męski
    Złącze (Drugi Koniec)
    2 x SC wielomodowy - męski

    Różne


    Zgodność z normami
    TIA/EIA-455-171A

    Gwarancja producenta


    Obsługa i wsparcie
    Ograniczona gwarancja dożywotnia (do 5 lat od wycofania z produkcji/sprzedaży przez producenta)

    Parametry środowiska


    Minimalna temperatura pracy
    -20 °C
    Maksymalna temperatura pracy
    70 °C

    Oceny i recenzje



    Porównaj produkty ()

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
    Najważniejsze