Przejdź do głównej zawartości
  • Szybkie i łatwe składanie zamówień
  • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
  • Tworzenie i dostęp do listy produktów

Dell Brocade 8GBase SWL SFP+ moduł nadawczo-odbiorczy 1-szt.

Moduł nadawczo-odbiorczy Brocade firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe złącze LC. Moduł nadawczo-odb ...  Pokaż więcej
1 621,13 zł
Bezpłatnie Dostawa
Część producenta 3D1YG | Część firmy Dell 407-BBTZ | Kod zamówienia 407-bbtz | Dell
Porównaj

Moduł nadawczo-odbiorczy Brocade firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe złącze LC. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 8G SWL SFP+ Brocade zapewnia przepustowość 8G na dystansie nawet 850 nanometr. Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

Podstawowe specyfikacje


Rodzaj urządzenia
Moduł nadajnik/odbiornik SFP+
Typ obudowy
Moduł podłączany
Rodzaj okablowania
Kanał Światłowodowy
Szybkość transmisji danych
8 Gbps
Długość fali optycznej
850 nm
Protokół komunkacyjny danych
Kanał światłowodowy 8GB (fale krótkie)
Zaprojektowany dla
Brocade M6505; Dell M8428-k Converged Networking Switch

Ogólne


Rodzaj urządzenia
Moduł nadajnik/odbiornik SFP+
Typ obudowy
Moduł podłączany

Praca w sieci


Technologia podłączania
Przewodowa
Rodzaj okablowania
Kanał Światłowodowy
Protokół komunkacyjny danych
Kanał światłowodowy 8GB (fale krótkie)
Szybkość transmisji danych
8 Gbps
Długość fali optycznej
850 nm

Rozszerzenie / połączenie


Interfejsy
1 x 8Gb Fibre Channel (SW)

Informacja o kompatybilnosci


Zaprojektowany dla
  • Brocade M6505
  • Dell M8428-k Converged Networking Switch

Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

Pomoc techniczna firmy Dell

Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


Porównaj produkty ()

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
Najważniejsze