Przejdź do głównej zawartości
  • Szybkie i łatwe składanie zamówień
  • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
  • Tworzenie i dostęp do listy produktów

Dell EMC PowerEdge 25GbE SFP28 SR 85C Optic, instalowany przez klienta firmy Dell

Moduł nadawczo-odbiorczy EMC PowerEdge SFP28 firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w złącze. Modu ...  Pokaż więcej
2 801,93 zł
Bezpłatnie Dostawa
Część producenta PY7V9 | Część firmy Dell 407-BCHI | Kod zamówienia 407-bchi | Dell
Porównaj

Moduł nadawczo-odbiorczy EMC PowerEdge SFP28 firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie EMC PowerEdge SFP28 (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell EMC PowerEdge SFP28 zapewnia przepustowość 25GbE na dystansie nawet 300/400 Metry przez OM3/4 przy 25G. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell EMC PowerEdge SFP28 również zapewnia przepustowość 25GbE na dystansie nawet 70 Metry przez OM2 przy 25G

Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

Podstawowe specyfikacje


Typ urządzenia
Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
Długość fal optycznych
Do 850 nanometr

Zgodność


Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

  • PowerEdge C6525
  • PowerEdge MX750c
  • PowerEdge R450
  • PowerEdge R6515
  • PowerEdge R6525
  • PowerEdge R750xa
  • PowerEdge R750XS
  • PowerEdge R7515
  • PowerEdge R7525
  • PowerEdge T640
  • PowerEdge XR12

Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

Pomoc techniczna firmy Dell

Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


Porównaj produkty ()

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
Najważniejsze