Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell kabel optyczny Multimode LC-LC- 1 metr

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta M6969
  • Część firmy Dell 470-AAYR
Kabel światłowodowy Dell™ Multimode LC-LC umożliwia zestawianie długodystansowych połączeń o wysokiej prędkości między zgodnymi urządzeniami sieciowymi. Kabel 1 metr jest zakończony z jednej strony złączem LC,a z drugiej strony—złączem LC.
Cena firmy Dell 263,22 zł
Data wysyłki 2018-10-18
Kod zamówienia 470-aayr
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700