Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking, moduł nadawczo-odbiorczy, 40GbE QSFP+ SR4 Open Networking, 850nmWavelength, MTP,MMF,zestaw dla klienta

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta NH6D7
  • Część firmy Dell 407-BBYS
Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe złącze LC. Moduł nadawczo-odbio ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 10 224,98 zł
Data wysyłki 2018-10-12
Kod zamówienia 407-bbys
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700