Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking, moduł nadawczo-odbiorczy, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300 Metry Reach - Kit

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta RK0CX
  • Część firmy Dell 407-BBOU
Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe złącze LC. Moduł nadawczo-odbior ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 3 018,42 zł
Data wysyłki 2018-07-23
Kod zamówienia 407-bbou
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700