Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, 25GbE SFP28 LR, SMF duplek, zestaw dla klienta

Moduł nadawczo-odbiorczy SFP28 firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP28 (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odb ...  Pokaż więcej
8 211,47 zł
Wysyłka w ciągu 5–7 dni
Część producenta CD59D | Część firmy Dell 407-BBXZ | Kod zamówienia 407-bbxz | Dell
Porównaj