Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, 25GbE SFP28 SR, No FEC, MMF, dupleksowe LC

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta 0CTW7
  • Część firmy Dell 407-BBXU
Moduł nadawczo-odbiorczy SFP28 firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP28 (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odb ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 3 504,26 zł
Wysyłka w ciągu 3–5 tygodni
Kod zamówienia 407-bbxu
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Skontaktuj się z nami
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700