Przejdź do głównej zawartości
      • Szybkie i łatwe składanie zamówień
      • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
      • Tworzenie i dostęp do listy produktów

      Dell Networking, przekaźnik, 25 GbE SFP28 SR, MMF, Duplex LC

      Przekaźnik Dell™ SFP28 zapewnia łączność światłowodową, aby rozszerzyć zakres Twojej sieci. Ten przekaźnik w obudowie SFP28 (podłączane urządzenie w obudowie o małej wielkości) z możliwością wymiany bez wyłączania systemu jest wyposażony w złącze Du ...  Pokaż więcej
      3 632,18 zł
      2 952,99 zł bez podatku VAT Bezpłatna dostawa
      Część producenta 0CTW7 | Część firmy Dell 407-BBXU | Kod zamówienia 407-bbxu | Dell
      Porównaj

      Przekaźnik Dell™ SFP28 zapewnia łączność światłowodową, aby rozszerzyć zakres Twojej sieci. Ten przekaźnik w obudowie SFP28 (podłączane urządzenie w obudowie o małej wielkości) z możliwością wymiany bez wyłączania systemu jest wyposażony w złącze Duplex LC. Przekaźnik Dell Networking 25 GbE-SR SFP28 zapewnia łączność 25 GbE w odległości do 100 m. Obsługuje zarówno operacje FEC, jak i NO FEC.

      Ponadto zapewnia wyjątkowy, rozszerzony, cyfrowy interfejs diagnostyczny, który umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do takich parametrów, jak temperatura przekaźnika, prąd biasu lasera, przekazywana moc optyczna, odbierana moc optyczna oraz napięcie zasilania przekaźnika.

      Dane techniczne i dostosowywanie


      Typ urządzenia
      Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy
      Długość fal optycznych
      Do 850 nanometr

      Zgodność


      Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

      • Dell Networking S4128
      • Dell Networking S4148
      • Dell Networking S4148U
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100
      • PowerEdge C4130
      • PowerEdge C4140
      • PowerEdge C6420
      • PowerEdge FC430
      • PowerEdge FC630
      • PowerEdge FC640
      • PowerEdge FC830
      • PowerEdge M640
      • PowerEdge M640 VRTX
      • PowerEdge R330
      • PowerEdge R430
      • PowerEdge R440
      • PowerEdge R530
      • PowerEdge R540
      • PowerEdge R630
      • PowerEdge R640
      • PowerEdge R6415
      • PowerEdge R730
      • PowerEdge R730XD
      • PowerEdge R740
      • PowerEdge R740XD
      • PowerEdge R740xd2
      • PowerEdge R7415
      • PowerEdge R7425
      • PowerEdge R840
      • PowerEdge R930
      • PowerEdge R940
      • PowerEdge R940xa
      • PowerEdge T330
      • PowerEdge T440
      • PowerEdge T630
      • PowerEdge T640
      • PowerSwitch N2200-ON
      • PowerSwitch N3200-ON

      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

      Pomoc techniczna firmy Dell

      Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


      Porównaj produkty ()

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
      Najważniejsze