Koszyk

Suma częściowa:
POL
POL

    Dell Networking nadawczo-odbiorczy, 40GbE, Bidi QSFP, LC dupleksowe MMF, 100m OM3 or 150m OM4

    Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odbior ...  Pokaż więcej
    3 964,67 zł
    Wysyłka w ciągu 1–3 dni
    Część producenta XT61J | Część firmy Dell 407-BBXT | Kod zamówienia 407-bbxt | Dell
    Porównaj

    Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 40GbE Bidi QSFP zapewnia przepustowość 40GbE na dystansie nawet 150Metry .

    Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

    Podstawowe specyfikacje


    Rodzaj urządzenia
    QSFP transceiver module
    Typ obudowy
    Moduł podłączany
    Szybkość transmisji danych
    40 Gbps
    Protokół komunkacyjny danych
    40 Gigabit LAN
    Maks. zasięg transmisji
    150 m
    Zaprojektowany dla
    Force10 Z9500; Networking S6010-ON

    Ogólne


    Rodzaj urządzenia
    QSFP transceiver module
    Typ obudowy
    Moduł podłączany

    Praca w sieci


    Technologia podłączania
    Przewodowa
    Protokół komunkacyjny danych
    40 Gigabit LAN
    Szybkość transmisji danych
    40 Gbps
    Maks. zasięg transmisji
    150 m
    Cechy
    Bi-Directional (BiDi)

    Informacja o kompatybilnosci


    Zaprojektowany dla
    • Dell Force10 Z9500
    • Dell Networking S6010-ON

    Zgodność


    Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

    • Dell EMC PowerSwitch Z9332F-ON
    • Dell Networking C1048P
    • Dell Networking C9010
    • Dell Networking S4048T-ON
    • Dell Networking S4112-ON
    • Dell Networking S5212F-ON
    • Dell Networking S5224F-ON
    • Dell Networking S5232F-ON
    • Dell Networking S5248F-ON
    • Dell Networking S5296F-ON
    • Dell Networking S6000
    • Dell Networking S6100
    • Dell Networking Z9100
    • Dell Networking Z9500

    Oceny i recenzje


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

    Pomoc techniczna firmy Dell

    Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


    Porównaj produkty ()

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
    Najważniejsze