Przejdź do głównej zawartości
  • Szybkie i łatwe składanie zamówień
  • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
  • Tworzenie i dostęp do listy produktów

Dell Networking , nadawczo-odbiorczy, 40GbE QSFP+ PSM4_LR, 10 kilometr reach on SMF (4x10GB LR quad mode)

Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO-12 złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy D ...  Pokaż więcej
20 531,54 zł
Wysyłka w ciągu Ponad 6 tygodni
Część producenta C78CR | Część firmy Dell 407-BBQV | Kod zamówienia 407-bbqv | Dell
Porównaj

Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO-12 złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 40GBase-PSM4-LR QSFP+ zapewnia przepustowość 40GbE na dystansie nawet 10 kilometr.

Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

Podstawowe specyfikacje


Rodzaj urządzenia
Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
Typ obudowy
Moduł podłączany
Rodzaj okablowania
40GBase-PSM4_LR
Szybkość transmisji danych
40 Gbps
Protokół komunkacyjny danych
40 Gigabit LAN
Maks. zasięg transmisji
10 km
Zaprojektowany dla
Force10 Z9500; Networking C9010, N2024, N2024P, N4064F, S6000, S6000-ON, S6010-ON; Networking S4048-ON

Ogólne


Rodzaj urządzenia
Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
Typ obudowy
Moduł podłączany

Praca w sieci


Technologia podłączania
Przewodowa
Rodzaj okablowania
40GBase-PSM4_LR
Protokół komunkacyjny danych
40 Gigabit LAN
Szybkość transmisji danych
40 Gbps
Maks. zasięg transmisji
10 km

Rozszerzenie / połączenie


Interfejsy
1 x Ethernet 40GBase-PSM4_LR

Informacja o kompatybilnosci


Zaprojektowany dla
  • Dell Force10 Z9500
  • Dell Networking C9010, N2024, N2024P, N4064F, S6000, S6000-ON, S6010-ON
  • Dell EMC Networking S4048-ON

Zgodność


Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

  • Dell Networking S4048
  • Dell Networking S4048T-ON
  • Dell Networking S4112-ON
  • Dell Networking S4128
  • Dell Networking S4148
  • Dell Networking S4148U
  • Dell Networking S4248U-ON
  • Dell Networking S5212F-ON
  • Dell Networking S5224F-ON
  • Dell Networking S5232F-ON
  • Dell Networking S5248F-ON
  • Dell Networking S5296F-ON
  • Dell Networking S6100
  • Dell Networking Z9100
  • PowerSwitch Z9332F-ON

Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

Pomoc techniczna firmy Dell

Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


Porównaj produkty ()

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
Najważniejsze