Koszyk

Suma częściowa:
POL
POL

    Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, 40GbE QSFP+ SR4 Optyka, 850nm Długość fal, 100-150metry on OM3/OM4

    Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell ...  Pokaż więcej
    7 268,45 zł
    Wysyłka w ciągu 1–3 dni
    Część producenta VJW01 | Część firmy Dell 407-BBOZ | Kod zamówienia 407-bboz | Dell
    Porównaj

    Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 40GBaseSR4 QSFP+ zapewnia przepustowość 40GbE na dystansie nawet 100-150 Metry .

    Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

    Podstawowe specyfikacje


    Rodzaj urządzenia
    Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
    Typ obudowy
    Moduł podłączany
    Rodzaj okablowania
    40GBASE-SR
    Szybkość transmisji danych
    40 Gbps
    Długość fali optycznej
    850 nm
    Protokół komunkacyjny danych
    40 Gigabit LAN
    Maks. zasięg transmisji
    150 m
    Zaprojektowany dla
    Networking N4032, N4032F, N4064, N4064F; PowerEdge T130, T330, T430, T630; PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, T440, T640

    Ogólne


    Rodzaj urządzenia
    Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
    Typ obudowy
    Moduł podłączany

    Praca w sieci


    Technologia podłączania
    Przewodowa
    Rodzaj okablowania
    40GBASE-SR
    Protokół komunkacyjny danych
    40 Gigabit LAN
    Szybkość transmisji danych
    40 Gbps
    Długość fali optycznej
    850 nm
    Maks. zasięg transmisji
    150 m

    Informacja o kompatybilnosci


    Zaprojektowany dla
    • Dell Networking N4032, N4032F, N4064, N4064F
    • Dell PowerEdge T130, T330, T430, T630
    • Dell EMC PowerEdge R440, R540, R640, R740, R740xd, T440, T640

    Zgodność


    Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

    • PowerEdge R730XD
    • Dell Networking S5248F-ON
    • Dell Networking S4128
    • Dell Networking S4148
    • PowerEdge R530
    • Dell Networking N4032
    • Dell Networking N4064F
    • PowerEdge R330
    • PowerEdge T130
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge R6415
    • Dell EMC PowerSwitch Z9332F-ON
    • PowerEdge R820
    • PowerEdge R630
    • PowerEdge R730
    • Dell Networking N4000 Series
    • PowerEdge R7415
    • Dell Networking S5212F-ON
    • Dell Networking S5224F-ON
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge T330
    • Dell Networking S6100
    • PowerEdge R640
    • Dell Networking S5232F-ON
    • PowerEdge T340
    • Dell Networking S4248U-ON
    • PowerEdge R715
    • Dell Networking N4064
    • Dell Networking S6000
    • PowerEdge T440
    • PowerEdge M640
    • Dell Networking S5296F-ON
    • Dell Networking S4048
    • PowerEdge R840
    • PowerEdge R240
    • PowerEdge T140
    • PowerVault NX440
    • PowerEdge R815
    • OptiPlex GX260 DT
    • Dell Networking N4032F
    • Dell Networking Z9100
    • PowerEdge C6320P
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge M640 VRTX
    • PowerEdge R7425
    • Poweredge R720xd
    • PowerConnect 8100
    • PowerEdge T430
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge R940xa
    • PowerEdge R340
    • PowerEdge XR2
    • PowerEdge R810
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge C4130
    • Dell Networking Z9500
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge R230
    • Dell Networking S4048T-ON
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge R740xd2
    • Dell EMC Networking N2200-ON

    Oceny i recenzje


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

    Pomoc techniczna firmy Dell

    Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


    Porównaj produkty ()

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
    Najważniejsze