Przejdź do głównej zawartości
      • Szybkie i łatwe składanie zamówień
      • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
      • Tworzenie i dostęp do listy produktów

      Dell Networking nadawczo-odbiorczy, 40GbE QSFP+ SR4 Otwarte sieci, 850nanometr Długość fal, MTP,MMF

      Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO-12 złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy D ...  Pokaż więcej
      11 356,97 zł
      Wysyłka w ciągu 1–3 dni
      Część producenta NH6D7 | Część firmy Dell 407-BBYS | Kod zamówienia 407-bbys | Dell
      Porównaj

      Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w MPO-12 złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 40GbE- MTO, MMF QSFP+ zapewnia przepustowość 40GbE na dystansie nawet 150 Metry .

      Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

      Dane techniczne i dostosowywanie


      Ogólne
      Rodzaj urządzenia
      Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
      Typ obudowy
      Moduł podłączany

      Praca w sieci
      Technologia podłączania
      Przewodowa
      Rodzaj okablowania
      40GBASE-SR4
      Protokół komunkacyjny danych
      40 Gigabit LAN
      Szybkość transmisji danych
      40 Gbps
      Długość fali optycznej
      850 nm

      Rozszerzenie / połączenie
      Interfejsy
      1 x Ethernet 40GBASE-SR4

      Różne
      Dołączone przewody
      1 x kabel sieciowy

      Informacja o kompatybilnosci
      Zaprojektowany dla
      • Dell Force10 MXL blade, Z9000, Z9500
      • Dell Networking S4810-ON, S6000, S6000-ON, S6010-ON
      • Dell EMC Networking N3132PX-ON, S4048-ON, S4048T-ON

      Zgodność


      Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

      • Dell EMC PowerSwitch Z9332F-ON
      • Dell Networking S4048T-ON
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6000
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100
      • Dell Networking Z9500
      • OptiPlex GX260 DT

      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


      test

      Pomoc techniczna firmy Dell

      Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


      Porównaj produkty ()

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
      Najważniejsze