Koszyk

Suma częściowa:
POL
POL

    Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, SFP+ 10 GbE SR, 85c, MMF dupleksowe, LC

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP+ (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w SFP+ złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell ...  Pokaż więcej
    752,64 zł
    Wysyłka w ciągu 1–3 dni
    Część producenta 49TNY | Część firmy Dell 407-BBZM | Kod zamówienia 407-bbzm | Dell
    Porównaj

    Moduł nadawczo-odbiorczy SFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP+ (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w SFP+ złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 10GbE SR SFP+ zapewnia przepustowość 10GbE.

    Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

    Podstawowe specyfikacje


    Rodzaj urządzenia
    Moduł nadajnik/odbiornik SFP+ - LC wielomodowy
    Typ obudowy
    Moduł podłączany
    Rodzaj okablowania
    10GBase-SR
    Szybkość transmisji danych
    10 Gbps
    Kanał DWDM
    85
    Protokół komunkacyjny danych
    10 GigE
    Zaprojektowany dla
    PowerEdge T430; PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Ogólne


    Rodzaj urządzenia
    Moduł nadajnik/odbiornik SFP+
    Typ obudowy
    Moduł podłączany

    Praca w sieci


    Technologia podłączania
    Przewodowa
    Rodzaj okablowania
    10GBase-SR
    Protokół komunkacyjny danych
    10 GigE
    Szybkość transmisji danych
    10 Gbps
    Kanał DWDM
    85

    Rozszerzenie / połączenie


    Interfejsy
    1 x Ethernet 10GBase-SR - LC multi-mode x 2

    Informacja o kompatybilnosci


    Zaprojektowany dla
    • Dell PowerEdge T430
    • Dell EMC PowerEdge C6420, FC640, M640, R430, R440, R530, R540, R630, R640, R6415, R730, R740, R740xd, R7415, R7425, R940, T440, T640

    Zgodność


    Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

    • Dell Networking N3024EF-ON
    • Dell Networking N3024ET-ON
    • Dell Networking N3048ET-ON
    • Dell Networking S4248U-ON
    • Dell Networking S6000
    • Dell Networking S6100
    • Dell Networking Z9100
    • Dell Networking Z9500
    • PowerEdge C4130
    • PowerEdge C4140
    • PowerEdge C6320
    • PowerEdge C6320P
    • PowerEdge C6420
    • PowerEdge FC430
    • PowerEdge FC630
    • PowerEdge FC640
    • PowerEdge FC830
    • PowerEdge M630
    • PowerEdge M630P
    • PowerEdge M640
    • PowerEdge M640 VRTX
    • PowerEdge R230
    • PowerEdge R230XL
    • PowerEdge R240
    • PowerEdge R320
    • PowerEdge R330
    • PowerEdge R330XL
    • PowerEdge R340
    • PowerEdge R420
    • PowerEdge R430
    • PowerEdge R440
    • PowerEdge R520
    • PowerEdge R530
    • PowerEdge R540
    • PowerEdge R620
    • PowerEdge R630
    • PowerEdge R630XL
    • PowerEdge R640
    • PowerEdge R6415
    • PowerEdge R715
    • PowerEdge R720
    • Poweredge R720xd
    • PowerEdge R730
    • PowerEdge R730XD
    • PowerEdge R730xd XL
    • PowerEdge R730XL
    • PowerEdge R740
    • PowerEdge R740XD
    • PowerEdge R740xd2
    • PowerEdge R7415
    • PowerEdge R7425
    • PowerEdge R810
    • PowerEdge R815
    • PowerEdge R820
    • PowerEdge R840
    • PowerEdge R930
    • PowerEdge R940
    • PowerEdge R940xa
    • PowerEdge T130
    • PowerEdge T140
    • PowerEdge T330
    • PowerEdge T340
    • PowerEdge T420
    • PowerEdge T430
    • PowerEdge T440
    • PowerEdge T620
    • PowerEdge T630
    • PowerEdge T640
    • PowerEdge VRTX
    • PowerEdge XR2
    • PowerVault NX440

    Oceny i recenzje


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


    Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

    Pomoc techniczna firmy Dell

    Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


    Porównaj produkty ()

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

    Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
    Najważniejsze