Przejdź do głównej zawartości
      • Szybkie i łatwe składanie zamówień
      • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
      • Tworzenie i dostęp do listy produktów

      Dell Networking Transceiver 40GbE QSFP+ SM4 LC duplex OM3/OM4 MMF

      The Dell™ QSFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with QSFP+ (Small Form Factor Pluggable) footprint features a Duplex LC connector. The Dell networking 40GBaseSM4 QSFP+ trans ...  Pokaż więcej
      8 361,92 zł
      Wysyłka w ciągu 1–3 dni
      Część producenta N7R26 | Część firmy Dell 407-BBSK | Kod zamówienia 407-bbsk | Dell
      Porównaj

      The Dell™ QSFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with QSFP+ (Small Form Factor Pluggable) footprint features a Duplex LC connector. The Dell networking 40GBaseSM4 QSFP+ transceiver provides 40GbE connectivity up to 240m .

      Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

      Podstawowe specyfikacje


      Rodzaj urządzenia
      Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+ - 2 x LC
      Typ obudowy
      Moduł podłączany
      Rodzaj okablowania
      40GBase-PSM4
      Szybkość transmisji danych
      40 Gbps
      Długość fali optycznej
      850 nm
      Protokół komunkacyjny danych
      40 Gigabit LAN
      Maks. zasięg transmisji
      250 m
      Zaprojektowany dla
      Networking S6100-ON; Networking S4048-ON, Z9100-ON

      Ogólne


      Rodzaj urządzenia
      Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
      Typ obudowy
      Moduł podłączany

      Praca w sieci


      Technologia podłączania
      Przewodowa
      Rodzaj okablowania
      40GBase-PSM4
      Protokół komunkacyjny danych
      40 Gigabit LAN
      Szybkość transmisji danych
      40 Gbps
      Długość fali optycznej
      850 nm
      Maks. zasięg transmisji
      250 m

      Różne


      Zgodność z normami
      OM4, OM3

      Informacja o kompatybilnosci


      Zaprojektowany dla
      • Dell Networking S6100-ON
      • Dell EMC Networking S4048-ON, Z9100-ON

      Zgodność


      Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

      • Dell Networking C9010
      • Dell Networking N4000 Series
      • Dell Networking N4032
      • Dell Networking N4032F
      • Dell Networking N4064
      • Dell Networking N4064F
      • Dell Networking S4048T-ON
      • Dell Networking S4148
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6000
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100
      • Dell Networking Z9500

      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

      Pomoc techniczna firmy Dell

      Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


      Porównaj produkty ()

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
      Najważniejsze