Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP28 100GbE OM3/OM4 MMF firmy Dell—do 850 nanometr

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta 2CXX6
  • Część firmy Dell 407-BBSM
Cena firmy Dell 13 307,36 zł
Data wysyłki 2018-07-09
Kod zamówienia 407-bbsm
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod 22 507 1700