Przejdź do głównej zawartości
      • Szybkie i łatwe składanie zamówień
      • Wyświetlanie zamówień i śledzenie stanu wysyłki
      • Tworzenie i dostęp do listy produktów

      Dell Networking, nadawczo-odbiorczy, 40GbE QSFP+ LR4, 1310nm, dupleksowe LC, 10 kilometr na SMF, Zestaw dla klienta

      Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odbi ...  Pokaż więcej
      41 489,51 zł
      Wysyłka w ciągu 1–3 dni
      Część producenta WRJMF | Część firmy Dell 407-BBGN | Kod zamówienia 407-bbgn | Dell
      Porównaj

      Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP+ firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP+ (Quad Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odbiorczy Dell Networking 40GbE LR4 QSFP+ zapewnia przepustowość 40GbE na dystansie nawet 10 kilometr .

      Ponadto wyjątkowy cyfrowy interfejs diagnostyczny umożliwia dostęp w czasie rzeczywistym do parametrów urządzenia, takich jak temperatura modułu nadawczo-odbiorczego, prąd podkładu lasera, moc optyczna nadawania, moc optyczna odbioru i napięcie zasilania.

      Podstawowe specyfikacje


      Rodzaj urządzenia
      Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
      Typ obudowy
      Moduł podłączany
      Rodzaj okablowania
      40GBase-LR4
      Szybkość transmisji danych
      40 Gbps
      Protokół komunkacyjny danych
      40 Gigabit LAN
      Maks. zasięg transmisji
      10 km
      Zaprojektowany dla
      Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S60, Z9000, Z9500; Networking C7004, C7008, C9010, N4032, N4064, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON; Networking S4048-ON

      Ogólne


      Rodzaj urządzenia
      Moduł nadajnika-odbiornika QSFP+
      Typ obudowy
      Moduł podłączany

      Praca w sieci


      Technologia podłączania
      Przewodowa
      Rodzaj okablowania
      40GBase-LR4
      Protokół komunkacyjny danych
      40 Gigabit LAN
      Szybkość transmisji danych
      40 Gbps
      Maks. zasięg transmisji
      10 km

      Rozszerzenie / połączenie


      Interfejsy
      1 x Ethernet 40GBase-LR4

      Informacja o kompatybilnosci


      Zaprojektowany dla
      • Dell Force10 MXL blade, S4810 High-Performance, S4820T, S60, Z9000, Z9500
      • Dell Networking C7004, C7008, C9010, N4032, N4064, S4810-ON, S5000, S6000, S6000-ON, S6010-ON
      • Dell EMC Networking S4048-ON

      Zgodność


      Ten produkt jest zgodny z następującymi systemami:

      • Dell EMC Networking N2200-ON
      • Dell Networking N4000 Series
      • Dell Networking N4032
      • Dell Networking N4032F
      • Dell Networking N4064
      • Dell Networking N4064F
      • Dell Networking S4048
      • Dell Networking S4048T-ON
      • Dell Networking S4112-ON
      • Dell Networking S4128
      • Dell Networking S4148
      • Dell Networking S4248U-ON
      • Dell Networking S5212F-ON
      • Dell Networking S5224F-ON
      • Dell Networking S5232F-ON
      • Dell Networking S5248F-ON
      • Dell Networking S5296F-ON
      • Dell Networking S6000
      • Dell Networking S6100
      • Dell Networking Z9100
      • Dell Networking Z9500
      • OptiPlex GX260 DT
      • PowerSwitch Z9332F-ON

      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna


      Sterowniki, podręczniki i pomoc techniczna

      Pomoc techniczna firmy Dell

      Pomoc techniczna dotycząca produktu firmy Dell zapewnia wszystko, czego potrzeba — od sterowników i instrukcji obsługi po narzędzia diagnostyczne i części zamienne.


      Porównaj produkty ()

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

      Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.
      Najważniejsze