Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Networking moduł nadawczo-odbiorczy QSFP28 100GbE, SWDM4, OM3/OM4 MMF firmy Dell—do 100 Metry

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta M0J5D
  • Część firmy Dell 407-BBVN
Moduł nadawczo-odbiorczy QSFP28 firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie QSFP28 (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-o ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 8 318,48 zł
Wysyłka w ciągu 1–3 dni
Kod zamówienia 407-bbvn
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Skontaktuj się z nami
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700