Preview Mode is on. Click here to exit and refresh page.

Dell Networking nadawczo-odbiorczy, SFP 1000BASE-LX, 1310nm Długość fal , 10km Reach-Zestaw

Dodaj do porównania
Dell
  • Część producenta VYW04
  • Część firmy Dell 407-BBOO
Moduł nadawczo-odbiorczy SFP firmy Dell zapewnia łączność światłowodową i umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci. Podłączane podczas pracy urządzenie w obudowie SFP (Small Form Factor Pluggable) jest wyposażone w dupleksowe LC złącze. Moduł nadawczo-odbiorc ...  Pokaż więcej
Cena firmy Dell 2 480,90 zł
Data wysyłki 2018-10-18
Kod zamówienia 407-bboo
Porównaj produkty (0)
Ukryj

Dodaj produkty, które chcesz porównać, a szybko zobaczysz, który najlepiej zaspokoi Twoje potrzeby.

Porównaj
0
Porozmawiaj na czacie lub zadzwoń
Potrzebna pomoc? Jesteśmy po to, aby Ci pomóc.
Zadzwoń pod numer 22 507 1700