Možnosti obnovení médií v systémech Dell

Možnosti obnovení médií v systémech DellShrnutí článku: Tento článek popisuje vytváření záložních disků pro nainstalovaný operační systém Microsoft Windows a umístění informací o médiích pro obnovení.

Obsah:

  1. Jak vytvořím záložní disky nainstalovaného operačního systému Microsoft Windows?
  2. Jak vytvořím žádost o média pro obnovení operačního systému Microsoft Windows?

Jak vytvořím záložní disky nainstalovaného operačního systému Microsoft Windows?

Dell Backup and Recovery je flexibilní, automatizovaná aplikace pro zálohování a obnovu, která je navržená tak, aby pomocí několika kliknutí spolehlivě chránila vaše nejdůležitější digitální dokumenty a vzpomínky.

Aplikace Dell Backup and Recovery je ve verzi Basic předinstalovaná na všech nových stolních počítačích a noteboocích Dell s předinstalovaným operačním systémem Microsoft Windows.

Pokud byl váš počítač dodán s aplikací Dell DataSafe nebo Dell Backup and Recovery Manager nebo jakoukoli jinou starší aplikací pro zálohování, společnost Dell vám doporučuje nainstalovat aplikaci Dell Backup and Recovery.

Jak vytvořit média pro obnovu v aplikaci Dell Backup and Recovery (1:46) – pouze anglicky

Stažení a instalace aplikace Dell Backup and Recovery – Windows 7 (2:30) – pouze anglicky

Stažení a instalace aplikace Dell Backup and Recovery – Windows 8/8.1 (2:24) – pouze anglicky

Pokud váš počítač nebyl dodán s předinstalovanou aplikací Dell Backup and Recovery, najdete další informace v části Instalace a požadavky na systém.

Zpět na začátek

Jak vytvořím žádost o média pro obnovení operačního systému Microsoft Windows?

Pokud potřebujete opravit média nebo obnovit tovární nastavení operačního systému, navštivte webovou stránku Media Backup (Záloha médií), kde naleznete informace o vytváření disků pro obnovu na vašem počítači Dell nebo o stažení bitové kopie online.

I když dodáváme nejaktuálnější média, která se dodávají s novými zařízeními, nemusí tato média obsahovat všechny potřebné ovladače pro vaše konkrétní zařízení, zvláště, pokud je více než 1 rok staré, a to vzhledem k častým aktualizacím. Abyste měli jistotu, že máte k dispozici všechny potřebné ovladače pro váš počítač, důrazně doporučujeme stáhnout nejnovější ovladače z webu podpory společnosti Dell.

Zpět na začátekID článku: SLN127718

Datum poslední změny: 10.01.2018 17:25


Zhodnoťte tento článek

Přesné
Užitečné
Snadno srozumitelné
Byl tento článek užitečný?
Ano Ne
Zašlete nám svůj názor
Komentáře nesmí obsahovat tyto speciální znaky: <>() \
Je nám líto, ale náš systém zpětné vazby je v současné době mimo provoz. Zkuste to později.

Děkujeme za váš názor.